Čís. položky 331

Zadražil Stanislav(Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)

Schoulená dívka - Meditace, signováno a datováno Zadražil St. 65, polychromovaná pálená hlína, výška 15,5 cm (Šm)

Literatura: Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 31 a 57

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016